Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha valakit kitöröltem az...

Ha valakit kitöröltem az ismerőseim közül skypon, de ő engem nem, akkor ő látja, amikor online vagyok? És tudja vajon, hogy kitöröltem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:

1. lát

2. nem


Viszont ha letiltod akkor nem lát. De ahhoz meg fel kell venned ismét.

2011. márc. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem fogja látni többet, hogy online vagy, de ha tiltod és utána törlöd akkor már ezer százalék, hogy nem.

Ha van egy kis esze tudja, hogy törölted.:) Engem is törölt valaki és rögtön észrevettem. A név előtti ikonra kattintva azt írja ki a szöveg, hogy még nem osztottad meg vele az adataid. Ezenkívül gondolom írni sem tud neked, így hamar rájön. Ezt az utóbbit azért nem tudom biztosan, mert én meg sem próbáltam írni ezután az illetőnek.:)

2011. márc. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szerintem eltart majd egy ideig neki, amíg rájön... :) Letiltani nincs értelme, nem zaklat, csak zavart, h folyton látom, hogy mikor lépeget ki meg be. Ez a probléma így megoldódott. Amúgy ha rájön és esetleg rákérdez (nem fog), akkor még mindig jöhet a nagyon buta nő vagyok fej: hogy jajj, hát nem tudom mi történt...
2011. márc. 30. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!