Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kép mellékelve, ilyenkor mi a...

Kép mellékelve, ilyenkor mi a gond? A lapozófile méretét túl kicsire vagy túl nagyra állítottam? A laptop ventilátora egész végig megy, rettenetesen lelassul a net, még amit írok az is megakad és egy idő után jelenik meg. Ezt csak ma délután kezdte.

Figyelt kérdés

Itt a kép a feladatkezelőről, a teljesítmény:

[link]

Mit állítsak át vagy mit tegyek hogy ez normális képet mutasson?


2011. márc. 30. 02:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából ez egy elég normális kép, ez alapján nem kellene semmi gondnak lenni. A lapozófájlt veheted egy kicsit kisebbre, hogy kb. fele legyen a korlátnak, de így is jó ahogy most van. Valahol máshol lehet a gond. Pl. nekilódult a vírusirtó, vagy ezer más oka lehet.
2011. márc. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, én kicsit több memót adnék neki az biztos, bár nekem a win7 így is 70%on áll, kevés a ramom :(

De nem az a fontos.. a folyamatokat mutasd, mert ott haldoklik vmi...keress vmit ami fel-felugrik és sok %ot lezabál a gépből...lapozófájl csak akkor lényeg, ha swappel a géped->túl sok memóriát akarsz felhasználni és ami nem fér a ramba azt kitolj a vinyón lévő swap fájlba... szóval ha nem pörög a vinyó állandóan, akkor nem az a gond - a venti is erre utal) Mivel állandóan pörög a ventid valószínű,h valami fagyás közelben van (laptop ventik általában akkor pörögnek fel, ha melegszik a kaszni, vagyis megterheled a procit..de egy sima böngészés azért nem sok)


egyéb kérdés: telepítettél ma Skypot? annak van aegy Firefoxos bővítményem ami katasztrofálisan szar, kiakasztja a böngészőt mert minden számot amit lát a honlapokon azt skype számmá alakítja (különösen halálos gmail userként)

2011. márc. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem telepítettem semmi új progit, Skype régóta fenn van, de beállítottam hogy ne alakítson tel.számmá mindent. A folyamatokat ellenőriztem először, de semmi sem visz sokat, most is néztem és ugyanaz. Egyedül a teljesítményben láttam a változást hogy megugrott a lapozófile zöld oszlopa, ezért tettem be arról képet, eddig közel sem volt ilyen magas.

A vírusirtó nem visz sokat, ellenőrzést pedig beállított időközönként csinál, azt ismerem már. Most semmi újat nem tettem fel, nem változtattam, de most is megy a venti egyfolytában, pedig ez az egy oldal van megnyitva.

2011. márc. 30. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!