Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám el távolítani...

Hogyan tudnám el távolítani ezt a folyamatot frzstate2k. Exe?

Figyelt kérdés

sziasztok

a suliban a rendszergazda volt olyan kedves hogy fel rakta ezt a programot hogy ne tudjuk még csak véletlenül se tuningolni a gépet még ha ő baszik rá akkor se...

még egy nyavalyás googlecrome-ot sem tudok fel rakni anélkül hogy a következő rendszer indításnál ne törölné a munkám...

feladatkezelőből nem lehet leállítani mert hozzáférés letiltva....

mappájából nem lehet törölni mert hozzáférés meg tagadva.

Amúgy rendszergazda szintű felhasználó a fiók de valahogy sikerült be állítania a korlátozásokat hogy ne lehessen törölni.Újra telepíteni sem lehet mert a program mikor észleli hogy elindult a telepítés kiríja hozzá férés meg tagadva és már kifogytam az ötletekből:S

lédjszi segítsetek:S.


2011. márc. 30. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Amíg nem rendelkezel a megfelelő jogosultságokkal, sehogy nem tudod leállítani a frzstate2k.exe-t. A rendszergazda pedig, azért ad korlátozott jogokat, hogy a diákok ne barmolják szét azt a rendszert, amit használnak. Amikor rendszergazdaként dolgoztam még pár évvel ezelőtt, én is korlátozott jogokat adtam a diákoknak, nehogy már hetente kelljen az operációs rendszert a kis taknyosok miatt újratelepítenem a gépeken. A diákok otthon szórakozzanak a számítógépen, és az iskolában pedig tanulásra használják szvsz!

Jobb, ha beletörődsz a dologba, és hagyod az egészet a fenébe!

2011. márc. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de instabil szar:S

a windows egy bizonyos idő után össze kockásodik(a monitoron a képből csak ilyen kockák maradnak crtl+alt+del-el nem lehet újra indítani csak a kikapcsoló gobot nyomva tartva(reset gomb nincs))

esetleg egy linuxos live cd segíthet ha arról bootolok és arról telepítem utána meg rá húzok egy xpt?

és nem akarok nagy tuningot csak egy googlecrome-ot(mert régi szar firefox van rajta)frissíteni a flasplayert meg egy msnt azt enyi:S

2011. márc. 30. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát próbáld meg, amit leírtál, de ha a rendszergazda normálisan végzi a munkáját, akkor továbbra is esélytelen amit akarsz. ha pedig az operációs rendszerrel vagy a futó alkalmazásokkal vannak problémák, akkor szólj a rendszergazdának, hogy cinó van a géppel és tegyen végre valamit! Azért kapja a bérét, hogy az ilyen problémákat megoldja. Ha még rendes is, akkor azt is megkérdezheted tőle, hogy arra a gépre nem tudna esetleg egy Chrome-ot feltelepíteni?
2011. márc. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
depont az a baj hogy leszarja könyvtári gépeket csak a infó termbe lévő géppekkel törödik
2011. márc. 31. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!