Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem jó semmi, amit...

Miért nem jó semmi, amit letöltök?

Figyelt kérdés

Múltkor a sims 3mal szenvedtem nagyon sokat, mert hiába töltöttem le ugyan arról a linkről, avagy éppen más helyről, egyszer sem volt jó. Ha csomagolt fájl volt, nem csomagolta ki, ha ISO, nem ment a telepítő mert azt irta hibás az egyik fájl. Aztán egyszer gondolt és letöltött jól, de miután már másodjára próbáltam telepíteni már megint nem működött, amikor egyszer már telepítettem vele sikeresen...

Most egy másik játékkal próbálkozok, a hivatalos oldalról akartam letölteni, 2 féle mód van: az egyik, hogy torrenttel (próbáltam 1x, hibás volt a fájl) a másik hogy egy letöltő segítségével lehúzza a fájlokat (2x próbáltam, egyszer sem volt jó). Most megint a torrenttel próbálkozok, de egyszerűen nem értem mitől lehet ez. Nem lett megszakítva se a letöltés, semmi. Már nagyon idegesít hogy minden letöltött cucc csak 20adjára lesz jó...


2011. márc. 30. 14:15
 1/4 A kérdező kommentje:
egyet gondolt*
2011. márc. 30. 14:16
 2/4 A kérdező kommentje:
ja, a másik meg (amúgy utorrentet használok) hogy van olyan, hogy megáll 99.9%on, írja hogy 50mp, vagy hasonló, és letelik és nem fejezi be, hanem újrakezdi... és képes még 1 órán át tölteni vagy még tovább, és már vagy 1 gigával többet letöltött mint a fájl eredeti mérete...
2011. márc. 30. 14:21
 3/4 anonim válasza:
Formázd le a gépet!Ha tudod hogyan kell.Enyémmel is ez volt szerintem meghülyült a gép BD
2011. márc. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kell de nem terveztem most újrarakni :( Nincs más megoldás? Mert akkor rászánom magam...
2011. márc. 30. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!