Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 3 kérdés: Hogy töröljem ki a...

3 kérdés: Hogy töröljem ki a programot? Nem fogja-e törölni a Ccleaner a kedvenceket? Hol találom meg a kedvenceket (mármint a lemezemen)? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval van 1 program, amit nem tudok törölni(nem működős Paint.net, amit újra le akarok tölteni, de ugye nem hagyja) Vezérlőpultban próbáltam törölni, nem törölte. Ismerősöm ajánlotta a Ccleanert (nem tudom, segít-e valamit...) Ha futtatom, és letörli a könyvjelzőket, anyámék kinyírnak :P, szóval nem merem futtatni... Ha mégis futtatnám, és mégis letörölné, szeretném valahogy elmenteni őket, h majd vissza tudjam állítgatni. Segítenétek? Előre is köszi :)
2011. márc. 30. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Segít az Uninstall Tool -nak nevezett Varázsló!

(ma már harmadszor..)

[link]

letölt: [link]

magyar nyelv beállítása: Tools menü, Preferences.. (F9), Interface >

Interface language: klikk a Hungarian -ra és OK

OS: WinXP, Win2003, Win2000, Win Vista, Win7

kép: (eröltetett eltávolítás!)

[link]

2011. márc. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt írja ki: There is a problem whit this Windows Installer package. A program required for this install to complete could not be run. Contact your support personnel or package vendor... a nagyját értem, de akkor most mit csináljak? vindózosnál is ezt írta ki...
2011. márc. 30. 19:10
 3/3 anonim ***** válasza:

hibásan, vagy nincs telepítve a Windows Installer programod!

ezt töltsd le és telepítsd!

[link]

Csak utána telepítsd az Uninstal Tool progit!

2011. márc. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!