Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program amivel...

Van olyan program amivel internetes rádióból tudok felvenni, de nem kell hozzá mikrofon, amivel felvesz?

Figyelt kérdés

Szeretnék felvenni internetes rádióból adás, de ezt úgy szeretném, hogy ne mikrofon segítségével vegye fel, hanem, amit épp én hallgatok akár füllhallgatóval, azt ő rögzítse. Létezik ilyen program? Én a wavepaddal próbálkoztam, de felvétel majd visszajátszás után csak recsegés volt hallható.

A füllhallgatóval pedig arra akartam célozni, hogy ne kelljen mondjuk ténylegesen bömbölnie hangosan a zenének, hogy rögzítse.


2011. márc. 30. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Audacityvel ( vagy bármilyen más programmal, ami hangot tud rögzíteni) beállítod a felvétel forrását "Stereo Mix"-re és rányomsz a Rec. gombra
2011. márc. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ehh... ami fentebb van az már kicsit házi barkács. és ha hosszú a felvétel akkor felzabálja a vinyódat.

De erre van kitalálva a streamripper nevű program, elég jól lehet konzolosan is használni, van több OSre is, én használtam windowson és linuxon is...mp3-ba vesz fel, sok beállítási lehetőséggel.

Kérdés van írj...

2011. márc. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2011. márc. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az előzőleg linkelt programok webrádiókat játszanak le, egy gombnyomásra rögzítenek mp3 formátumba, a fájlnév a szám címe. Automatikusan ment és újat nyit a zene végén és az új elején, nem egybe menti a zeneszámokat.

Én csak be szoktam kapcsolni este, reggel meg letörlöm ami nem tetszik, a jobbak maradnak.

2011. márc. 31. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!