Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől lassulhat le egy játék...

Mitől lassulhat le egy játék (COD MW2) hirtelen?

Figyelt kérdés

Eddig semmi gondom nem volt vele,már többször is végigjátszottam,de ma egyszerűen lelassult és darabos lett,minden előzmény nélkül.

Mit tegyek?


2011. márc. 31. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Kicsit bővebben majd írd le, mert így még sok a hibalehetőség,

Mondjuk, hogy már régen raktad fel az oprendszert és esetleg vírusos, vagy sok rajta a program, és eszik a ramot, vagy terhelik a procit, vagy a vinyót,

kicsit fizikailag is, hogy mondjuk melegszik eléggé valami, és beszaggatnak a játékok, komolyabban melegedhet a proci és a vidókártya ami játszás közben vagy terhelés közben nem előnyös, fújtasd aztán pasztázd újra!

De ezek csak lehetőségek, ha leírod a géped rendszerköviét, akkor már egy kicsit többet lehet segíteni, pl megtudjuk belőle, hogy milyen a videókártyád, ami tegyük fel hajlamos túlmelegedésre, ha már egy kis por van rajta!

De az lenne a legjobb, ha azt írnád le, hogy amikor belépsz a játékba, akkor már egyből szaggat, vagy csak egy idő után!

2011. márc. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Huhh ilyen segítőkész válaszolóra nem számítottam,igazán köszönöm.

És milyen érdekes hogy említetted a porosodást,mert pont a múlthéten vettem levegősprayt hogy ha lesz időm,akkor kitakarítsam a gépet mert már eléggé poros lehet szerencsétlen belül.

A videókártya Asus 5670,pár hónapos,opr.win7.

Semmi új dolog nem lett felrakva a gépre ami esetleg megterhelné a számítógépet.


A játéknál meg azt észleltem hogy lassabb lett.Amikor mozgatom az egeret,akkor lomhán és darabosan mozog,ami egy akciójátéknál gyakorlatilag teljesen lehetetlenné teszi a játékot.

Eddig már többször végigjátszottam,sőt nem csak ezt a COD-ot,hanem másikat is és eddig semmi de semmi gond nem volt vele.

Hétvégén szétszedem a gépet és kitakarítom alaposan és majd megírom hogy mi lett az eredmény.

Üdv

2011. márc. 31. 22:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vok!

Hát igen a porosodás eléggé tudja aggasztani a gépet, és bennünket, játék közben :)!!

Jah és ez a videókártya elég ütős, ezért nem árt annak se a hűtés, ha mondjuk már úgy gondolod, hogy már sok idő eltelt, (úgy értem fél év meg ilyenek) és még mindig ugyanaz a géped, nem árt újrapasztázni! én egy tubussal 300Ft-ért vettem egy injekciós fecskendővel ami úgy 4-5 cm hosszú, és az rengeteg ideig elég lesz!

Üdv, és Sok sikert!

2011. ápr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De ha félévenként nem is de 1-másfél évenként nem árt neki!
2011. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Várj,ezt a pasztázást nem értem,ez mit jelent?
2011. ápr. 1. 23:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, hogyha azt veszed észre, hogy nagyon melegszik a proci hiába megy minden venti, és hiába fújtatod ki az sem segít akkor újra kell pasztázni azt a részt, ahol a proci, és a hűtőborda érintkezik, de ha a fújtatás segít, akkor nem kell hozzányúlni, mert a gyári paszta általában hosszú évekig bírják, és pasztázni még akkor kell, ha procit, vagy hűtőbordát cserélsz, de mind a kettőhőz, ha újonnan veszed adnak pasztát!
2011. ápr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tegnap nekiálltam a gépet kipucolni,de a levegőspray,a porszívó és a finomszőrű ecset nem volt elég,mert a bordák közül nem tudtam a koszt kiszedni(amúgy kb féléve takarítottam utoljára).

Szétszedtem teljesen a procin lévő hűtőbordákat meg a ventit is leszereltem róla,kitakarítottam teljesen,majd összaraktam.Hogy mire gondoltál a pasztával kapcsolatban,arra menet közben rájöttem.Próbáltam szétkenni egyenletesen ami volt rajta,de csak lejött mert már annyira száraz,úgyhogy visszaszereltem így.

Most szuperül működik,a játék is megy klasszul.

Jó volt a tipped! :)

Köszi és üdv!

2011. ápr. 3. 13:37
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs mit! :D

örülök hogy segíthettem!

2011. ápr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!