Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Filmet milyen programmal...

Filmet milyen programmal tudom azt elérni hogy kevesebb mega legyen, ha egyáltalán lehet?

Figyelt kérdés
Az a gondom hogy letöltöttem egy sorozat első évadját és úgy összesen 20giga kiszeretném írni cdre de ugye 4.7 gigások a CD-k. Van segítség erre a problémára?
2011. ápr. 1. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Át kell konvertálni,pl.Format Factoryval!
2011. ápr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 legendavagyok01 ***** válasza:

20 gigát akarsz rápasszírozni egy DVD-re? Mert ugye dvd-t akartál írni.

Persze, hogy lehet... Igaz - konvertálás után - a felbontás olyan lesz, hogy jó, ha emlékszel, mi volt a filmben, mert látni nem sokat látsz:)

Egyébként gondolom avi-t töltöttél, és szeretnéd, ha az is maradna.?

Szerintem azon a néhány száz forinton nem múlik (1dvd cirka 200 ft)a 20 gigád ráfér 5 dvd-re (egy sima dvd-re is kb 4,5 giga fog elférni). Szerintem komoly minőségromlás nélkül max. 1 dvd-t spórolnál, viszont a géped jól megdolgozna a konvertálással.

2011. ápr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 legendavagyok01 ***** válasza:

Ha tényleg neki akarsz vágni (és avi-d van), akkor:

AVI Recomp

[link]

2011. ápr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 legendavagyok01 ***** válasza:
Bár első évad 20 giga? Most már érdekel, milyen formátum???
2011. ápr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sima avi formátum de egy rész kb 400mega és egy évadba van 23 rész. köszi a válaszokat akkor inkább kiírom több dvdre..:)
2011. ápr. 2. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!