Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol lehet beállítani a km...

Hol lehet beállítani a km playerben az hogy ha képernyőre kattintok érzékelje?

Figyelt kérdés
Berakok egy dvd-t és elindítom a filmet de a km player a film menüjében nem engedi hogy bármire is rá kattintsak pl a lejátszás gombra
2011. ápr. 1. 14:47
 1/2 alfonz64 ***** válasza:
Töltsd le a legújabbat, távolítsd el teljesen a kmplayert. Mert ezt alapból tudja vagy nincs is menüje a dvd-nek. Próbáld ki a vlc-t is ha ott sincs menü akkor a dvd-nek nincs menüje. Amúgy olyat én is tapasztaltam kmplayernél hogy egy idő után már nem tudtál kattintani de ahogy bejön a menü és rákattintasz a lejátszásra működnie kell. Én sok lemezt használtam már és mindegyiknél volt menü kmplayeren. Igaz mostanában a vlc-t használom mert .iso-ból is tud filmet lejátszani.
2011. ápr. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
régebben sikerült beállítani hogy működjön csak elfelejtettem hogyan is kell XD de megpróbálom azt amit mondtál köszi
2011. ápr. 5. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!