Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell használni a Synthesi...

Hogy kell használni a Synthesia programot?

Figyelt kérdés
Kottákat szeretnék írni, s letöltöttem a synthesia -t. Csak nem tudom, hogy hogy tudok vele dalt is írni, mert csak pár rövid dal van rajta, amit letud játszani. Ja, s lehet úgy írni, hogy én kottában írom a dalt, s ő zongorán játssza le?
2011. ápr. 1. 22:55
 1/1 anonim válasza:
A Synthesiával nem lehet dalt írni. Kell egy kottaíró program (nálam a MuseScore 2.3.2 vált be, ami ingyenes is). Megírod benne a kottádat, majd exportálod .mid fájlba. Ezt a .mid fájlt berakod egy mappába, ami meg van adva a Synthesiának ("Settings" -> "Songs" -> "+" menüben tudsz megadni mappákat, hogy hol keresse a .mid fájlokat). Majd a "Play a Song" menüben ki is jelzi a fájlt, és el is tudod indítani.
2019. nov. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!