Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elakadtam a napoleon total...

Elakadtam a napoleon total war kampányában, a lényeg lent, bármilyen építőjellegű infó jöhet?

Figyelt kérdés

szóval tippek trükkök kellenének, valamiért egy idő után csak fogy a pénzem, nem tudom az okot....


másik az hogy Medieval II total warhoz volt arany kód, csakúgy mint a Rome total warhoz, ezekhez a részekhez nincs? szeretnék hülyülni picit a kampányban :D


2011. ápr. 2. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézz körül a Youtube-on végigjátszásoknál. Ott szerintem megtalálod a probléma okát
2011. ápr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
vegyél a védelmed alá nemzeteket és azok adóznak neked
2012. júl. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Több oka van, de egy szóban összefoglalva: túlköltekezés.

- több katonád van, mint amennyit ki tudsz fizetni

-nagyobb építkezéseket folytatsz, mint kéne

-túl sok kiképzésre váró egység

Kb. ezek az alapok :)

Van egy fül, nem tudom már mi a neve - ezen a héten akarom megint feltenni a gamet - ott meg lehet nézni az aktuális költségvetésedet, hogy a következő hónapban mennyi mánéd lesz.

2013. júl. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!