Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Avi filmet szeretnék visszakon...

Avi filmet szeretnék visszakonvertálni sima dvd minőségre. Milyen program kell hozzá?

Figyelt kérdés
Jó lenne magyar , vagy magyarosítás hozzá .
2008. febr. 9. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Avi filmből dvd minőséget előállítani csak akkor lehet, ha az eredeti avi "tömörítetlen". Erre pedig az esély szinte nulla. Egy hétszáz megás, másfél gigás aviból az eredeti alapanyag minőségét már nem lehet előállítani, az avi veszteséges tömörítéssel jön létre.

Ha a kérdés egyszerűbben: hogyan készítsek aviból dvd-t, akkor pedig az 'avi to dvd' részre keress rá googleval, rengeteg találat lesz, én Imtoo programokat használok, igaz az angol nyelvű, de szinta csak "egy-két" kattintás. Az MPEG Video Wizard is jó célt tud szolgálni.

2008. febr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ConvertXtoDvd. Van egy ilyen progi és a 4.7-es dvd-re akár kettő avi filmet konvertálhatsz vele.Ha van sky-ped azon el tudom küldeni. viranyi.ferenc Verseg
2008. ápr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a convertxto DVD program erre nagyon jó. A minőség sajnos már nem lesz DVD minőség, az anyag minőségétől függ a DVD minőség. Több film esetén viszont nem lesz közel sem DVD minőség, a felbontás csökken. A program magyar nyelvű, a legfrissebb letölthető. A beállítások fontosak, mert különben a ráírja a nevét. A program shareware.
2009. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gyurci71 válasza:
100%

Én például a Nero7-et használom.

Lehet,hogy nem a legtökéletesebb,de a célnak megfelel és ráadásul sajátmagad készíthetsz menűt,cd-borítót,stb.

2011. szept. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!