Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Feltettem a windows 7 op...

Feltettem a windows 7 op rendszert, de nincs hang. Kijelzi a sarokban, hogy megy a zene, mert ugrál a hangerő szabájzó, de mégsincs hang. Előtte 1órával xp alatt még volt, s biztos hogy nem huztam ki semmijen zsinórt. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hangkártyadriver kell neki.
2011. ápr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
feltetelepítette magának. megkereste a legfrissebb verziót. a gyári cd-t nem is szereti.
2011. ápr. 3. 17:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult/Hangok - nézd meg, nincs-e lenémítva. 90%-ban ez szokott lenni a baj
2011. ápr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sajnos nincs levéve.. még a balansz is mocorog,hogy megy a hang.. én ilyet még nem láttam...
2011. ápr. 3. 19:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy törlöd a listából a hangkártyát és a drivert. Újraindítod, és hagyod, hogy a Win7 megtalálja, és adjon neki drivert, de ne engedd hogy a neten keresse. Alapesetben ugyanis kellene találnia a telepítőn is. Nálam ez bevált, még nyomtatónál is
2011. ápr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!