Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan frissítsem az iTunes-t...

Hogyan frissítsem az iTunes-t hogy ne kelljen újratelepítenem?

Figyelt kérdés

Frissítettem ma az iTunest, mert jelezte, hogy az új verzió elérhető. Fél percre mentem ki, az elég volt ahhoz, hogy az unokahúgom a folyamatban lévő frissítést bezárja. Most viszont, ha el akarom indítani az iTunest, azt írja ki, hogy: itunes was not installed correctly. Please reinstall. Szóval, hogy nem lett megfelelően telepítve és telepítsem újra az egészet. Ezt nem szeretném, mert akkor újra pakolgathatok vissza mindent bele stb.

Valakinek van ötlete, hogyan tudnám úgy újraindítani a frissítést, hogy az újratelepítést el tudjam kerülni?


Köszi szépen!


2011. ápr. 4. 12:46
 1/1 anonim ***** válasza:
úgy kell ha jól emlékszek nekem is pont ez volt hogy vagy megvárod a következő frissítést vagy a quick time ba mész a következő frissítésre
2011. ápr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!