Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows7 problémára remélem...

Windows7 problémára remélem van megoldás?

Figyelt kérdés

A frissen telepíett windows7 ultimate miért nem ismeri fel az -eddig az xp-n tökéletesen működő- sofwareket?

Úgy mit pl: office 2003, a alaplap telepítő lemeze, és még más programok?

A beállítások rosszak, vagy kellene (már most) hozzá egy service pack?


2011. ápr. 6. 07:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Tudom nem ez volt a kérdés ,de gondolom te is úgy voltál vele,mint sokan mások ,köztük én is,hogy föltelepítjük a win7-et ,azt milyen jó lesz. És mikor fönt van végre,akkor jön a keserű kiábrándulás,hogy istenem, hát ez is csak egy számtech ipari szemét.
2011. ápr. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Há én sajnos nem jókedveből tettem fel ezt a sz@rt, csak már nagyon újra kellett húznom a gépet és az xp lemezemet sikerült eltüntenem, ugy hogy godoltam bepróbálkozom ezzel a mocsokkal. Egyenlőre csak ismerkedek a felületekkel. De hogy nem tudok akadály nélkül felteleíteni egy tetves programot ez felbosszant...de rendesen.
2011. ápr. 6. 08:14
 3/10 anonim ***** válasza:

Én két hónapja váltottam win7 ultimate-re XP-ről. Office 2007-et telepítettem, ment. Az msn-nel volt csak probléma, annak a legújabb változata kellett.

Kissé újabb oprendszer, de meg lehet szokni.

2011. ápr. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azok a lemezek amiket az xp autómatikusan elindított miért nem hajlandó autómatikusan elindítani a 7-es?

Lehet köze ahhoz, hogy az alaplap telepítő lemezét még megnyitni sem hajlandó?

2011. ápr. 6. 08:49
 5/10 anonim ***** válasza:

Könnyebb azt mondani, hogy sz@r, pedig te nem értesz hozzá?



- alaplap telepítő - mikori alaplap? ha régebbi mint a win7 megjelenése, akkor azon a win7 driverei még nem lehetnek rajta, persze hogy nem tud vele mit kezdeni!

Az alaplap drivereit mindig a gyártó honlapján keresd, ott találod a legfrissebbeket, és találsz win7 drivert is (ha kompatibilis, de ugye a telepítés elött ezt nem nézted meg?!) Egyébként a win7 felrakja, megkeresi a drivereit magától, én csak a videókártya és a hangkártya drivert rakom fel külön.


- office2003- rendesen feltelepítetted? Nekem a MsOffice2003 müködik!


- igaz van néhány régebbi program, játék ami ha nem indulna, akkor Tulajdonságok - Kompatibilitás és itt választhatsz akár windows 95, 98, xp, vista módban való futtatást (na de ki akar 98-as játékkal játszani?)

2011. ápr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az alaplapom kb másfél éves, az office-szal padig az a problémám, hogy az autómatikus megnyitást nem idítja el, jó meg tudom nyitni a nélkül is viszont macerának érzem ezzel a verzióval az egészet.

(ja és nem először húzom újra a gépem csak ezt a 7est most haszáltam először még nem vagyok benne olyan haj-de-profi...bocs ha ezzel megzavatalak!)

2011. ápr. 6. 10:23
 7/10 P.O.C. ***** válasza:

Ti, egészen egyszerűen sült bolondok vagytok! :D

Ha valaki rendszert pl Windows 7-et telepít, az telepítés előtt kell gondolkoznia, és nem utólag a fejét fogni.

Először is, nem kéne a 600 éves driver CD-t ráengedni, amin jó eséllyel csak XP-hez írt driverek vannak, hanem venni kell a fáradságot megkeresni a Windows 7-hez valót a gyártók oldalán. Ha a gyártó nem készítette el, akkor így jártatok egyik gyártó sem köteles évekig terméktámogatást biztosítani, azon a nyamvadt telepítő DVD-n nem lehet rajta több százezer különféle hardver drivere, ez nem a Win 7 hibája.

A másik ostobaság, hogy ekkora mértékű szoftver kompatibilitást vártok el. Haladni kell a korral, az XP most télen lesz 10 éves. Le merem fogadni, 2007 -ben sem Windows 98-at használtatok. És a 2007-ben írt szoftverek sem voltak kompatibilisek már a 98 -al.

A másik amitől még agylobbot kapok, mikor mindenféle ősszutyok gépre telepítenek Win 7-et. Fel kéne fogni egyeseknek, hogy eljárt a gépük fölött az idő, és jó arra az XP is. Persze ha ilyen szutyokrta mégis felmegy a Win 7 akkor van a gazdinak vannak elvárásai is, persze teljesen alaptalanul.


Ha ezt nem vagytok képesek megérteni, főjetek a saját levetekben. :)


Amúgy nekem Win 7 64-bit alatt simán megy az Office 2003, szóval itt is csak User error van, semmi más.

2011. ápr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az utsónak. A win 7 nem hülye. Telepítése előtt lett volna mód próbaverziót tenni az XP-re. És akkor láttad volna a különbséget. Két egyforma nőt sem találsz az életben sem. Ha egyszer cseréltél, akkor hiába rinyálsz.....
2011. ápr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én már régóta használom a win7 professional 64bit-et.

Fut rajt az office és mindenféle 64 és 32 bit-es progi.

A portable programok közül sok nem működik,de a feltelepítős változatok igen.

Játékok futnak,egyszer sem volt olyan gondom,hogy egy játék ne indul volna.

Nekem tetszik a win7.

2011. ápr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja és a hardver illestőket tényleg a gyártó oldaláról töltsd,mert azok mindig a legfrissebb verziók.

(utolsó voltam)

2011. ápr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!