Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha valaki ért a sothing swf...

Ha valaki ért a sothing swf decomplier programhoz akkor megcsinálna nekem egy menüt?

Figyelt kérdés
Van egy kész swf fájlom. Abba kellene a logó képét kicserélni és a menü neveit átírni majd a menüpontokat belinkelni. Más programmal is jó, nekem igazából mindegy. Természetesen nem várom el senkitől, hogy ezt ingyen tegye.
2011. ápr. 6. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:

magyarul más vérverejtékes munkáját akarod ellopni, és mindezt mással végezteted el.


brilliáns taktika!


na fiam, vegyél elő egy Flash könyvet, és kezd el az első oldalnál tanulgatni...

2011. ápr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem más oldaláról lopom hanem, egy sablonból szedtem ki ahol nem volt fla fájl. Különben is ha nincs értelmes hozzászólásod akkor ne írj ide! Oszd másnak az észt fiam!!!

Nem kioktatást hanem segítséget kértem...

2011. ápr. 6. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!