Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt a programot ki lehet...

Ezt a programot ki lehet cselezni valahogy?

Figyelt kérdés

Hali!


Ezen az oldalon van egy program: [link] amire nagy szükségem lenne, régebben fizettem is rá, de lejárt a 30 nap és jelenleg nem tudok fizetni, így 5kb-al enged csak feltölteni és egyszerre egy torrentet.. ezért gondoltam, hogy itt felteszem a kérdést, hogy valaki tudna-e segíteni abban, hogy teljesen ki tudjam használni a programot, korlátok nélkül. (seedelek program nélkül is, de a netem nagyon lassú és néha rá kell segítenem ezzel a programmal is, különben kidobnak... a gép este is megy, hogy tudjam tartani az arányt, de ezzel a nettel nagyon nehéz..).


Előre is köszönöm a segítséget! :)


2011. ápr. 6. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
ne csalj.. semmit nem érsz vele másokat versz át. Inkább használj publikus torrent oldalakat és lépj le, de ne pörgesd a trackert kamu adatokkal. Van egy ingyenes alternatíva, de nem mondom meg a nevét hátha jobb útra térsz
2011. ápr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Warez oldalakat keress, hagyd a torrentet.
2011. ápr. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De én nem csalnék.. de a netem miatt kell, mert fent vagyok nagyobb oldalakon is (beload,1st,diablo..) és nem szeretném, ha törölnének.. szóval örülnék, ha elmondanád azt az alternatívát ^^
2011. ápr. 7. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!