Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan nyomtassak exel-ből?

Hogyan nyomtassak exel-ből?

Figyelt kérdés

Az exelt átalakítottam egy számlázó programra , hogy a tételeket és a árakat előre beírtam és az excel magától kiszorozza. De nem minden tételt használok fel. És folyamatosan törölgetnek kell a nem felhasznált tételeket. Hogyan tudom úgy kinyomtatni hogy csak azt nyomtassa ki aminél van db-szám. valahogy így áll fel a program


tétel neve

darab szám ára


tehát két sorba.


2009. febr. 28. 22:03
 1/3 A kérdező kommentje:
a rarab szám és ára külön rublikában van
2009. febr. 28. 22:03
 2/3 anonim ***** válasza:

először is EXCELL.

aztán pedig nem tudod a nyomtatást valamiféle függvényhez kötni. szóval az egészet másold át egy új munkalapra, aztán pedig ott végezz egy autoszűrést, amely kiszűri azt ahol nincs semmi. és aztán nyomtathatod.

2009. febr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazából: Excel


Valóban szűrőt kell használnod. Nyomtatásnál egyébként van olyan, hogy nyomtatási terület kijelölése, bár ezt a funkciót nem ismerem. Viszont akkor is neked kell kijelölgetned a megfelelő cellákat. A jelölgetésgez ajánlom a Ctrl és a Shift billentyűket, mert megkönnyíthetik a munkádat (próbáld ki!).


Sok sikert! :)

2009. febr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!