Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A videó kártya driverét most...

A videó kártya driverét most frissítettem (Ati Radeon HD4850 Gigabite) AMD (Ati) honlapjáról. A windows update-n keresztül elérhető egy frissítés. Érdemes ezt leszedni és frissíteni?

Figyelt kérdés
A windows-os frissítés: Ati Technologies Inc. Driver update for Ati Radeon HD 4800 series néven.
2011. ápr. 8. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ATI Radeon nem mindegyik frissítést szereti /nekem radeon 9600-asom van/, és a legújabb driverrel nem működik jól. Persze leszedheted, és ha nem jó, akkor még vissza tudod állítani a régi illesztőprogramot. Ha a mostanival jól működik a gép, akkor inkább ne frissíts!
2011. ápr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 VODKA0710 ***** válasza:
Én álltalában letöltöm mindkettőt, de sokszor felesleges. Legtöbbször ugyanazok, csak a MS Update még nem vette észre az új drivert.
2011. ápr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. ápr. 14. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!