Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Help Me! XP lemez írás?

Help Me! XP lemez írás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne felétek,hogy hogyan kell egy XP-telepítő lemezt kiírni egy másik CD-re úgy hogy beis vegye a gép,ha arról akarok boot-olni. Megcsináltam hogy felmásoltam a müködő xp telepítő összes fájlját a gépre,ezt kiírtam egy sima cd-re,adat lemezként.. De mikor a gép kiírja hogy boot from cd-rom akkor észre sem veszi.... Csak azért szeretném átírni a lemezt mert a régi már nemsokára behal látok még 1-2karcot rajta és nemakarok rosszul járni..szerintetek rendszer indító lemezként irjam vagy adatban a nero-val ???
2011. ápr. 8. 15:50
 1/4 D.O.81 ***** válasza:
100%

Üdv!


Xp lemezen nincs írásvédelem.

Fogod a nero-t, lemez másolása lemezre menüpont (kép cd egymáson ikon) és kész.


Hali.

2011. ápr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lemezmásolás funkció,mást nem is kell állítgatni.Esetleg írási sebességet,az inkább csak max 10x legyen.
2011. ápr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én inkább a CloneDVD-t ajánlom, a Néroban egy rakás haszontalan funkció van és bonyolult is. Ezzel csak pár kattintás és már megy is fel.
2011. ápr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
kép filet kell csinálni ember
2011. ápr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!