Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lefagy a gépem. Mi lehet vele?

Lefagy a gépem. Mi lehet vele?

Figyelt kérdés

Mostanában mindig lefagy a gépem.bekapcsolás után vagy 30 perccel hallok egy hangot a gépből,majd ezután lefagy és nem is lehet kilépni.

Nem vírusos!!


2011. ápr. 8. 22:01
 1/9 anonim válasza:
Próbáld betakargatni, hátha fázik :S Ha ez nem használ akk nézd meg azt hogy nem e túl kicsi a memóriája a gépednek
2011. ápr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ram hiba szerintem,de megpróbálhatsz új rendszert rakni,esetleg más vinyóra
2011. ápr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Eruthalion válasza:

Küld el melegebb éghajlatra...


Lehet szofverhiba is, egy hibásan futó driver, vagy alkalmazás, ami a rendszer összeomlását okozza.


Így sajnos nehéz megmondani, túl sok a hibalehetőség.

2011. ápr. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hall egy hangot a gépből. Szerintetek a memóriának van hangja?:D Én úgytudom nincs, de lehet hogy már kifejlesztettek olyat is.

Vinyó hiba lehet és amit hallasz, az olvasófej ledobása.

2011. ápr. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ma 01:38 oltogatni próbálsz olyan témában amiről fogalmad sincs :D bátor ember vagy... szerinted az alaplapon lévő kis csipogó mire van ott? elárulom nem zenét hallgatni, az különböző számú és hosszúságú hangjelzéssel figyelmeztet a hibákra,ram hiba esetén is csipog.
2011. ápr. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tegnap telepítettem a legújabb windowst a memórián még alig van valami, sztem más lehet
2011. ápr. 9. 11:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudod, bekapcsolás után 30 perccel NEM szokott csipogni a bios tudtommal, főleg nem mikor már fut a winfos. Windows előtt igen, de utánna már nem. Nem újraindul a gépe, hanem megfagy a képernyő "nem is lehet kilépni". Szóval a leírtak inkább rád vonatkoznak, szaki @ 7:39.
2011. ápr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen géped van? Lehet, hogy sok neki az oprendszer.
2011. ápr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

már jó a gép.

Csak most telepítettem életemben először windowst és nem tudtam h a biosnál is be kellet állítahni vmit.

2011. ápr. 11. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!