Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » World of Warcraft (Tauri)...

World of Warcraft (Tauri) szeretném feltelepíteni, de nem jó a patchelésem! Mit tegyek? (Belül több info)

Figyelt kérdés

Nos, Win7 64 bit rendszerem van Tauri 3.3.5a ra szeretném felpatchelni de, ez "WoW-3.2.2.10482-to-3.2.2.10505-enGB-patch" után szóval ennél "wow-3.2.2-to-3.3.0-enGB-Win-patch" a patchnél mindig ezt a hibát írja ki:


The file "C:\Program Files\World of Warcraft\Battle.net.dll.temp" could not be created. If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (InstallerFile::Create)


És nem tudom mi lehet a probléma, vajon az előző patchnél, van a bibi vagy annál amit fel szeretnék rakni.. és még is mi lehet a probléma? Mert a verzio szám az megfelel. Segítsetek légyszíves! Ha tud vki egy jó oldalt ahol le tudnám szedni a megfelelő patchet, meg el is magyarázná hogy hogyan megköszönném mert én már napok óta ezzel szenvedek.


2011. ápr. 9. 11:12
 1/6 anonim válasza:
Nincs más dolgod csak rendszergazdába elinditod a patch-eket :)
2011. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Üdv nekem egy olyan gondom lenne hogy elkeztem telepíteni a pech eket a 3.2.2 nél ezt dobta ki

The update could not be applied.

The file "C:\Program Files (x86)\Common Files\Blizzard Entertainment\World of Warcraft (2)\Uninstall.xml.temp" could not be created. If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (InstallerFile::Create)


erre tudna valaki megoldást ?

ja és már vagy harmadszorra telepítettem ujra a wow ot

2011. júl. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 furydalow válasza:
ki kell törölni az "Uninstall.xml.temp" fájlt.
2011. dec. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nincs uninstall file
2012. aug. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 timera válasza:
honnan a francból tudta hogyx nem rendszergazdába fut????xD
2013. aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 timera válasza:
most kiröhögöm amgam jó hangosan mert amit írtál működikxD
2013. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!