Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program ami...

Akira92 kérdése:

Létezik olyan program ami végrehajtja az általam beírt parancsokat? Több fontosabb info lent.

Figyelt kérdés
pl.: én azt szeretném h minden másodpercben kattintson tegyük fel 120-at egy általam megadott pontra.
2011. ápr. 9. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan programot, amit TE akarsz hogy csináljon, neked kell megírnod.


A számítógép nagyon okos gép, de csak annyira hatékony,amennyire a belétáplált utasítások azzá teszik. Ne várd el, hogy helyetted gondolkodjon :) EZ nem olyan mint a Nostromo űrhajónak a központi terminálja :D

2011. ápr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt sejtettem h nekem kell megírni ,gondolom van erre egy külön program ami elindítja a megírt parancsot akárhol is volt megírva a parancssor ... én azt kérdeztem " Létezik olyan program ami végrehajtja az általam beírt parancsokat? Több fontosabb info lent. " ... de azért köszi a semmit :)
2011. ápr. 9. 15:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Létezik olyan "programnyelv" nem program. A programot te írod, mint ahogy az előttem szóló is írta.
2011. ápr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
könyörgöm :) ... IGEN, tudom h nekem kell írnom a parancssort amit akarok h végre hajtson a számítógép, de gondolom van egy olyan kész program, amibe be lehet illeszteni ezt a parancssort és egy gombbal el tudom indítani az általam megírt parancsot. Szerintem nem kell mindig külön megírni azt a programot ami az általam beírt parancsokat végrehajtja ahhoz h egy általam megírt parancssort elindítson.
2011. ápr. 9. 15:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a program a programnyelv.
2011. máj. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!