Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Netről letölthető op. Rendszer...

Netről letölthető op. Rendszer? Milyenek ezek?

Figyelt kérdés
gondolkoztam rajta hogy le lehetne szedni a netről windows 95-öt és 98-at és windows NT-t vagy windows 3.0-ás at. mit tudtok az ilyen ingyen letölthető op. rendszerekről? biztonságosak ezek ?
2011. ápr. 9. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ingyenes Op rendszerben gondolkozol, akkor ne windows legyen. Vannak Ubuntu,Linukx platformok, amik pl.jól megfelelnek munkára. Játékra sajnos windows kell, mert minden arra van optimalizálva
2011. ápr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szedj le Linux-ot, az ingyenes, és biztonságos. Kezdetnek az Ubuntu-t ajánlom, régi gépre Puppy Linux-ot vagy Damn Small Linux-ot.

Az ilyen régi Windows-ok pedig tele vannak bugokkal és hiányosságokkal, nem éri meg használni őket.

2011. ápr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Iszonyú elavultak, nem is értem mit akarsz velük.

Windows 3.1? Az már vagy 20 éves rendszer...

Ha ingyenes oprendszer kell akkor Linux, pl Ubuntu.

2011. ápr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is egy Ubuntut ajánlok, megváltás lesz Window$ után.
2011. ápr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
van egy Pentium 1 es gép és az elbírná a windows 3.1 et meg kiváncsi vagyok milyen sz@r op. rendszer volt régen :). linux akkor majd megnézem. külsőleg képről mint egy win.7 es de nem annyira. tetszik külsőleg. nézek róla videókat azt meglátommi legyen. köszi az eddigi válaszokat!
2011. ápr. 9. 17:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Írd be a keresőbe, hogy Windows 3.1, és meglátod, hogy hogy nézett ki, de nem valószínű, hogy letölthető példányt is találsz.
2011. ápr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt írják, hogy addig biztonságosak, amíg ki nem mész velük az internetre. Tehető mobilra, de egy mai gépen is elketyeg. Kell hozzá Internet Explorer 5, valami turbó a felbontáshoz, médialejátszó, és menni fog.
2011. ápr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amit te keresel az itt van

[link]

összes windows-os sőt még os/2 is fent van csak ingyenes regisztráció szükséges meg napi letöltési limit van.

2011. ápr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsonak:) és a többi válaszolonak :)
2011. ápr. 12. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!