Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb böngésző?

Melyik a legjobb böngésző?

Figyelt kérdés

Internet Explorer, Opera, Chrome vagy Firefox? Jómagam az Opera mellé pártoltam mert az jeleníti meg legjobban az oldalakat, viszont a Chrome sokkal gyorsabb. Van egy olyan szokásom, hogy miközben olvasok egy cikket, bal egér gombbal kijelölöm azt a részt, amit már elolvastam. Nem azért mert eltévesztem, hogy hol járok, hanem csak úgy. Jól esik :D És Operában egész jól néz ki :D viszont Chrome-ban a képernyő bal oldaláról egészen a jobb oldaláig mindent kijelöl és ez nagyon zavar... A Firefox meg az évek múltával egyre rosszabb. Túldíszítették és ettől nagyon lassúvá vált (pedig régen a kedvenc böngészőm volt).

Szóval, kinek melyik a legjobb böngésző és miért?


2011. ápr. 9. 21:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs, elírtam: magát a HTML objektumot jelöli ki.
2011. ápr. 9. 21:53
 2/4 Vadmeggy ***** válasza:
100%

Én mindig is operás voltam. Az utóbbi időben áttértem a chromera, mert az gyorsabb és az operában voltak bugok a facebuknál.

Ma töltöttem le az opera új frissítését és azóta minden jó.

Én nagyon szeretem az opera gyorsindító ikonjait, meg az egeres gesztusok is nagyon hasznosak :)

2011. ápr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én saját magam által írt böngészőt használok(Visual Basicba írtam) nagyjából olyan gyors mint a Chrome(kicsit azért lassabb) Van pár gyorsgomb rajta de elég egyszerű kinézetű.


A neve: GreeN

2011. ápr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én C++-ban írtam egy nagyon alap böngészőt. Ráhúztam egy ablakra a "Web browser" nevű elemet és mikor futtattam, internet explorert láttam :D
2011. ápr. 9. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!