Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mozzilában hogyan tudom új...

Mozzilában hogyan tudom új TAB-an megnyitni a linket billentyű kombinációval?

Figyelt kérdés
ha Bal ctr + klikkel megnyitódik új tabon,de azon az oldalon is megnyitodik amin éppen vagyok.Szoval az aktiv oldalon ne tortenjen semmi.
2011. ápr. 10. 12:16
 1/3 alfonz64 ***** válasza:
Nálam normálisan működik. Vagy elállítótál valamit a Mozzilában, vagy az ha egyszer megnyomod a gombot, és többször nyomódik meg és ahogy fel engeded a CTR ő még nyom egy bal klikket. Rossz az egered. Cseréld fel a két gombot az egeren. Általában a kapcsolónál szokott lenni a hiba a sok nyomogatástól a kapcsolóban az érintkező lapka közelebb kerül az érintkezési felülethez ezt kell hátrébb feszegetni. Vagy ha a görgő alatti gombot nyomod meg(az az lenyomod a görgőt) akkor is új lapon nyitja meg.
2011. ápr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 jas0nx ***** válasza:
Így van, a görgővel kell rákattintani a linkre és új lapon nyitja meg, de nem teszi aktívvá!
2011. ápr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen:D sikerult
2011. ápr. 10. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!