Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SOS. A total comander nem...

SOS. A total comander nem találja a Dokumentumok mappát. Miért?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek! Mindenhonnan megtudom nyitni a Dokumentumokat, csak a total-ból nem. Beírtam már a keresőbe is de nincs találat. Mit csináljak most??
2011. ápr. 10. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

user_dokumentumok


ha win7 vagy viszta

2011. ápr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Windows7-nél például hiába magyar a nyelv, és az intézőben magyar minden, egyes fájlkezelők angolul látják a mappát. A felhasználók fiókja Users, az Asztal Desktop, a Dokumentumok is Documents.


Ha a dokumentumok mappát akarod elérni, az mindig a C:\documents and settings\felhasználóneved\dokumentumok helyen található.

Win7 esetén intézőben: C:\Felhasználók\felhasználóneved\Dokumentumok


Win7 esetén TC-ben: C:\Users\felhasználóneved\Documents

2011. ápr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Windows 7-em van, de akkor sincs ott amit keresek.

Users/felhasználó/na és itt kéne lennie a Dokumentumoknak

De nincs, document and settings sincs. Semmi, eltűnt.

Viszont a sajátgépen látom, ott elérem, de akkor total-ba miért nem?

Segítsetek :'(

2011. ápr. 10. 22:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Total Commander. A Saját fiókod is a C-n van? Vagy R esetleg D? Nálam a D meghajtón a Saját fiókban van a nevemmel egy mappa, ezt megnyitva ott vannak a Dokumentumok. Vagyis ha meg van osztva a jogosultság, ez így működik. (Persze ez XP).
2011. ápr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
TC-ben be van kapcsolva a "Látszik a rejtett/system fájl (csak szakembereknek!)" opció az általános beállítások képernyő szekciójában?
2011. ápr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Czementh!!!

Köszönöm! Sikerült. Nem volt kipipálva, de most már kipipáltam és látszik.

Nem jöttem volna rá, hogy mi volt a probléma:)

Nagyon szépen köszönöm:))))

2011. ápr. 11. 16:55
 7/11 A kérdező kommentje:

Na és persze köszönöm a többieknek is a segítséget!

:))))

2011. ápr. 11. 16:56
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy most hogy kipipáltam kihoz mindenféle fölösleges mappát. Gondolom erre érti azt, hogy csak szakembereknek. Viszont ha nincs ott a pipa akkor nincs Dokumentumok sem. :/
2011. ápr. 11. 16:57
 9/11 anonim ***** válasza:

Alternatív lehetőségként csinálhatnál a Dokumentumokhoz egy saját gombot is a TC eszköztárán, win7 alatt így:

- Beállítások/Eszköztár

Itt feljön egy ablak, a közepén ikonokkal, ha rákattintol az utolsóra és megnyomod a hozzáad gombot, akkor be fog szúrni egy új gombot.


A parancs mezőbe írd be: CD C:\Users\Neved\Documents


(Paraméter és induló mappa nem kell)


Az ikonfájl legyen pl: wcmicons.dll és akkor választhatsz neki valamilyen neked szimpatikus ikont hozzá.


Ha a végén megnyomod az OK gombot, akkor megjelenik az eszköztáron egy új gomb, aminek megnyomásával eljuthatsz a Dokumentumok könyvtárba.

2011. ápr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!!!

Azt nem tudod, hogy miért tűnhetett el a mappa? Eddig ott volt, zökkenő mentesen hozzá tudtam jutni, a következő nap meg eltűnik. Ez miért van?

2011. ápr. 12. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!