Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék törölni egy...

Hogyan tudnék törölni egy fájlt aminek nincs mérete, nincs kiterjesztése (típusnak azt írja simán h fájl) de mégis ott van?

Figyelt kérdés
Semmit nem tudok vele csinálni mivel a gép úgy érzékeli hogy nincs is olyan fájl. De ott van az asztalon, én látom és idegesít hogy ott van. Nemhogy törölni még csak áthelyezni se tudom. Azt írja ki: "fájl nem törölhető: A forrásfájlt vagy -lemezt nem lehet olvasni."
2011. ápr. 10. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
vírusirtás?
2011. ápr. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Linux live cd-röl vagy egy boot cd-röl (pl.: hirens boot) inditott oprendszerrel törölheted.


Nekem az egyik particiomon volt hasonló.

2011. ápr. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

total commanderrel is lehet :


[link]

2011. ápr. 11. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Többször futottam már én is ilyen file-ba, bár nem asztalon, hanem gyökér könyvtárakban, de TC sem tudta törölni, csak format után tűnt el:D Felteszem kérdező is próbálta már több módon is törölni.

Engem inkább az érdekelne hogy keletkeznek ilyen file-ok?

Nem hinném hogy vírus csinálja, én már próbáltam rá vírussírtót küldeni 2-3 fajtát de nem talált semmit. Szerintem kicsit fel van fújva ez a vírus mánia, ha valami rendellenesen működik az még nem biztos hogy vírus Sztem. Eddig 1x találkoztam olyan "vírussal" ami csinált is valamit.


Baleys

2011. ápr. 11. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"A forrásfájlt vagy -lemezt nem lehet olvasni"


Sérült a fájlrendszer,futtass egy lemezellenőrzést,szerintem.

2011. ápr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!