Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Msn-en a fájl átvitelt nem...

Msn-en a fájl átvitelt nem lehet valahogy gyorsitani?

Figyelt kérdés
mert egy 150 mb album másfél óra alatt küldök át :(
2011. ápr. 10. 23:44
 1/2 Panda Péter ***** válasza:

meg lehet gyorsítani, egy nagyobb internetcsomag előfizetésével.

ez most humornak hangzik, pedig nem az, valószínűleg neked is valami rohadtul aszimmetrikus interneted van, mint a lakosság 80%-ának (lehet többnek), ami azt jelenti, hogy a letöltési sebesség többszöröse a feltöltésinek, emiatt lassan fogod tudni átküldeni, amit akarsz.

2011. ápr. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igazad van első, de ez meg a hülye szolgáltató hibája, szívesen vennék SDSL-t(vagy mi a rövidítése a szimmetrikus-nak), de mivel az 3x annyiba kerül mint a sima ADSL, kénytelen vagyunk ezzel beérni. Vagyis hát lehet Pesten más a helyzet, mifelénk nem. Gondolom a szolgáltató így olcsóbban megússz, csak a hálózat töredékére kell kiépíteni a feltöltést.


Kérdezőnek: Nem tudom, úgy vettem észre, MSN sávszélesség tört részét használja csak a file továbbításra, valószínűsítem ez azért van mert mindez a microsoct szerverén keresztül zajlik, és nem akarja hogy leterheld a többi beszélgetni vágyó elől a vonalat, érdemesebb föltölteni valami ingyenes tárhelyre, majd onnan a haverod lehúzza van egy rakat ilyen hely.


Baleys

2011. ápr. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!