Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Számodra melyik a legstabilabb...

Számodra melyik a legstabilabb Windows? és miért?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 18:30
 1/6 Panda Péter ***** válasza:
a win7. mert magától nem fagyogat le, és akkor is sikerült gyorsan visszahoznom az eredeti állapotába, ha valamit elcseszetem (vírustámadás, vagy valami telepítés).
2011. ápr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

XP-től kezdve a Windows 7-ig az összeset használtam (XP, Vista, 7)


XP: Nagyon jó régebbi gépekre


Vista: SP-nélküli változata katasztrófa... SP1-es változata már jobb, SP2-es pedig majdnem majdnem olyan mint a Windows 7


7: Eddigi legstabilabb, legmegbízhatóbb, mindenbe fasza, persze kell gép hozzá.


Pontozva:


XP - 2/5

Vista - 3/5

7 - 5/5

2011. ápr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Win98, mert olyan régi, hogy egy mai trójai körberöhögi (vírustámadás kizárva) a lefagyást meg nem is ismeri.

Hiper-szuper op. rendszer.


De azért Win7 valamivel jobb. :)

2011. ápr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 VODKA0710 ***** válasza:
Nekem is a Win7. XP-vel sok bajom volt, Vista-val mégtöbb. A Win7 Beta is jobb volt mint a Vista (Legalább is nekem :)). Tulajdonképpen az XP-t szinte 4 hetente telepítgettem újra, külömböző drivercserék kavarodása miatt. A Win7 most van fent 2-ik éve, és semmi bajom vele.
2011. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a Vindóz a legstabilabb, amelyiket a legjobban alátámasztod, vagy még jobb, ha odaragasztod az asztalra...:P Tuti nem dől el és nem esik le!:P
2011. ápr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
XP-t használtam évekig, nagyon bejött, de egy ideje Vistát használok ami sokkal jobb mint az XP, talán majd egyszer áttérek a Win 7-re is, de most nekem jó a Vista, szóval ez a legjobb, legstabilabb nekem jelenleg ;)
2011. ápr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!