Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Kaspersky Internet Security...

A Kaspersky Internet Security 2011 vagy az Avast Free fogja nagyon a gépet?

Figyelt kérdés
És mellesleg melyik a megbízhatóbb?
2011. ápr. 12. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem maj, hogy licenszes, akkor egyértelműen kaspesty.Ha meg ingyeneset akarsz akkor Microsoft security esentials 2

Én ezt használom,nagyon jó antivírus, egyáltalán nem fogja a gépet.Csak ajánlani tudom.

2011. ápr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha megvennéd, akkor semmiképp se adj pénzt az Avastért, csakis Kaspersky! Ha törnéd, akkor egyik se, inkább semmi se legyen fent!

Megbízhatóság tekintetében egyértelműen a Kaspersky nyert nálam (előtte évekig avastot használtam).

Annyira megugrott az Avast rendszerigénye, nem beszélve az indításkori terhelésekről, hogy most már annak tekintetében is a Kaspersky-t tartom jobbnak. Mióta az van fenn, gyorsabban áll fel a rendszer, utána pedig semmivel sem lassabb, mint Avast 6 alatt volt.

2011. ápr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!