Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám meg BIZTOSAN...

Hogyan tudnám meg BIZTOSAN hogy eredeti-e az XP-m?

Figyelt kérdés

A saját kódomat beírtam a googlebe és talált, az sg fórumon pont azt a kulcsot adta meg egy csávó, de sehol máshol nem találtam ilyen kulcsot, minden ilyen biztonsági teszten átmegy meg eredetinek ismeri fel

így kezdődik: CGKT2-8PMX4-


2011. ápr. 12. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:

hogy te milyen okos vagy!

a google már el is kapta a kulcsodat :D

2011. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor biztosan eredeti, ha a laptopod, vagy pc-d fenekén ott virít a hologramos matrica, vagy ott a polcon a telepítőlemez, meg az eredeti papírok hozzá. Ha nincs ilyen, akkor csak nagyon jól megcrackelték.
2011. ápr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs semmi eredeti dolog, eleve a gépen volt ahogy vettem, és még annyi h 2004 óta ez a kulcsom, azóta lehetséges h minden biztonsági résen átment?
2011. ápr. 12. 18:31
 4/8 anonim ***** válasza:

nézd meg itt, ha elfogadja akkor legális:

[link]


ezt a képet kapod, akkor minden rendben:

[link]


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2011. ápr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt írja eredeti, de én még mindig kételkedek, h valaki egy fórumban leírja ugyanezt a kulcsot.
2011. ápr. 13. 14:15
 6/8 anonim ***** válasza:

az csak úgy eshet meg, hogy az eladó "szaküzlet becsületes" alkalmazottja, felírta az eladott szoftver szésia számát, (még jól jöhet, jó, ha van elvén) és most felrakta vmelyik fórumra.

Minden eshetőségre készen, jobb, ha megkeresed a géped, és a hozzá adott Op. Rendszer (szoftver) vásárlási számláját, (ha ne agy Isten, a Microsoft letiltja a széria számodat), tudj reklamálni a megfelelő helyen.

2011. ápr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
megnéztem még1x a fórumot, 2002-ben írták, lehet h azt passzolták tovább nekem?
2011. ápr. 13. 21:48
 8/8 anonim ***** válasza:

a vásárláskor kapott számlán, szerepelnie kell a legális Windows Op. Rendszer széria számának is!

(Ha un. OEM verzióban vetted is, hardverral /sz.gép/ együtt, tehát nem külön dobozos szoftverként!)

És ezt a számlát elfogadja a Microsoft magyarországi képviselete, még akkor is, ha letiltanák, ne adj Isten, azt a számot ami felkerült a NET-re, TE a számla alapján, kapni fogysz egy új sz. számot.

Más a helyzet akkor, ha az a verzió amit kaptál a géppel, korlátlan (vagy sok,) gépre kiosztott, Professional /céges/ liszenszes verzió volt.

Ez esetben, több gépen használva is, legálisnak tekinti az eredetiség vizsgáló robot.

2011. ápr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!