Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítene valaki videokártyához...

Segítene valaki videokártyához illesztőprogramot frissíteni?

Figyelt kérdés

elvileg ati radeon 5700 om van

asztali számítógép

az illesztőprogram valami"catalist"

a főoldalján van egy olyan hogy "check for driver updates"

rányomtam, behoz egy weblapot, eddig megvan

de ott kérdez ilyet hogy: "Select the type of system that you have" és itt ki kéne választani valamit, valamelyiket értem, hogy az nekem nem jó, de valamelyiket nem

rányomtam az egyikre, kövi kérdés: "Select the product family your product belongs to"

itt sem értem hogy melyik az enyém (gondolom lehet hogy nincs is közte az enyém, ha az elsőt rosszul válaszoltam...), de itt is nyomtam egyet

kövi kérdés: "Select your product"

hát itt is nehéz kiválsztani az enyémet ha még lehet hogy az elsőt is rosszul választottam...de nyomtam egyet

kövi kérdés: "Select the supported operating system that you have"

hát ezt sem tudom megmondani :D

első kérdés gondolom hogy milyen a vidikártyám (integrált, notebook stb...csak itt vannak amiket nem tudom hogy az enyém e...)

másoddik a sériája gondolom, de hogy mit kell nekem itt is választani, az jó kérdés, mivel lehet hogy az elsőt sem választottam jól XD

valaki lécci írja meg hogy miket kel beállítanom ott :/

ati honlapja

és ha megvan a kitöltés, ott is van 2 link, amiközül nem tudom melyiket kell nekem letöltenem :/

ui.: xp-t használok, de az utcsó kérdésnél nem tudom hogy a 3 xp közül melyik, gondolom a 32 bites


2011. ápr. 12. 18:40
 1/3 A kérdező kommentje:
hát ez tömör lett :D
2011. ápr. 12. 18:40
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja! De 1 Google fordítóval is + lehetne oldani. :)
2011. ápr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát de az 1. kérdésnél nem tudom a választ :D

meg hogy a kitöltés után melyiket kell letöltni a 2 választás közül, mert nem tudom mi a külömbség :D

2011. ápr. 12. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!