Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SEGÍTSÉG! Android helpet...

SEGÍTSÉG! Android helpet kérnék. Valakinek van rá 10 perce?

Figyelt kérdés

Tegnap a telómon (Galaxy Spica) akartam a marketre menni de a tesóm már regisztrálta az ő e-mail címével... Azt olvastam hogy ezt csak factory resettel lehet átállítani, mivel több alkalmazáshoz van társítva az az e-mail cím. Megcsináltam azt a resetet, a teló rebootolt, és csak annyit ír ki, hogy


CM recovery v2.5.1.0 & LK+XM0.6

Loading. Please wait...

......


Kb 2 órán át vártam, de még mindíg ezt írja ki...közben lemerült a telefonom és semmit sem tudok csinálni...amikor bekapcsolom ugyan ez jön be...VALAKI SEGÍTSEN NEMVAGYOK PRO ANDROIDOS. Ha érdekel akkor android 2.2 és cyanogen mod van rajta, nameg kivan rootolva... PLS HELP


Már egyszer kiírtam telefon kategóriába, de ez jobban olvasott és délutánra kellene a telefon


2011. ápr. 13. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem keress egy androidos fórumot, mert ezt jól elcseszted.

a faktory reset csak néhány inicializációs fájt ír vissza alapállapotra, de az eredeti rendszernek megfelelően. nem pedig az általad módosítottnak megfelelően.

így gyakorlatilag hibás adatokkal próbál a telefon elindulni. ami (nyilván) nem sikerül neki.


hogy egy ilyn összeborított rendszerhez miként lehet ezek után hozzáférni, az eléggé (hogy a te szavaiddal éljek) pro androidos feladat...

2011. ápr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

ide regelj, vagy hívd fel a samsungot, szerintem majd azt mondják h vidd be a telót szervízbe.

2011. ápr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!