Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy . Ass kiterjesztésü...

Van egy . Ass kiterjesztésü fájlom - karaoke akar lenni -, de nem tudom mivel játszhatom le. Át kell ezt is konvertálni valami mássá, vagy hogyan játszom le?

Figyelt kérdés
Hogyan tudok hozzá videót gyártani? Bemutatóból lehet videót csinálni ?
2011. ápr. 14. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:
media player classic-al nyisd meg
2011. ápr. 14. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem megy.... talán nem jól fűztem a videóhoz.. .ass-t átlehet konvertálni másra ?
2011. ápr. 14. 17:18
 3/10 legendavagyok01 ***** válasza:

Subtitle Workshop

[link]

Ha esetleg gond van az .ass-sel, akkor ezzel átkonvertálhatod. Ajánlott az srt, azt minden ismerti.

Ha a szöveg ugyanazon néven (pl. valami1.avi és valami1.srt)van a videóval és egy mappában, akkor minden lejátszónak vinnie kell (sz-gépen biztos).

Videó gyártásra a windows movie maker is jó. Belerakod a zenét+1 képet végig (vagy azt se és akkor tök fekete a háttér), elmented, kész.

2011. ápr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

oké, kipróbálom... De szerintem nekem már ott a bibi, hogy a videóra rátegyem.

Eddig az megvan, hogy szótagonként rávágtam a zenét. Elmentettem így is meg megpróbáltam beleilleszteni a videóba is. De a videóba illesztettet nem ismerte fel. Tehát most van egy szóragokra vágott zenei .ass -om meg egy videóba ágyazott szöveg zenével. De egyikkel sem megyek semmire.

Na de most kipróbálom ezt a Subtitle Workshop 2.51, hátha megoldja a problémámat. Köszi a tanácsot!

2011. ápr. 17. 09:37
 5/10 legendavagyok01 ***** válasza:

Na jó, nekem a .ass csak sima felirat kiterjesztés, nem vágom, hogy milyen karaoke-t akarsz csinálni, de ezt találtam neked:

[link]

2011. ápr. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen-igen pont ezzel csináltam :) :P

A videó "hozzávágásánál" rontom el szerintem...az nem megy... látom le van írva, de még sem megy..:(


Bocsánat, de ez az első próbálkozásom és nincs akitől megkérdezzem ill. segítséget kérjek.

2011. ápr. 17. 11:32
 7/10 legendavagyok01 ***** válasza:

Találtam egy jó programot, ki is próbáltam, tényleg nem nehéz:

[link]

Aktivációs kód:

[link]


Csak meg kell nyitni a zenét (videó is jó, leszedi a hangot), be lehet rakni háttérbe képet (vagy videót).

A szöveget txt-be fogadja, pl. netről leszedtem, Jegyzettömbbe másolva .txt-be mentve.

Lejátszást és a szinkronizálást elindítva csak a bal egérgombbot kell nyomogatni.

Ha minden kész van, el lehet menteni különböző videóformátumokba (pl. avi is).

2011. ápr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Majd jelzek, hogy sikerült :)
2011. ápr. 17. 20:51
 9/10 A kérdező kommentje:
Elindul a zene és közben a szöveggel párhuzamosan klikkelek az elhangzott szóra...majd vége...megnyomtam ott lennt a finist elkezdtem exportálni aviba....de miért nem indul el? Mit felejtettem ki ?
2011. ápr. 17. 21:35
 10/10 A kérdező kommentje:

Jáááááj...bocsi

nem a set gombot nyomkodtam hanem a szavakra :P

KÖszi szépen a segítséget, most már menni fog!

2011. ápr. 17. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!