Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » WoW patch-eléssel kapcsolatban...

WoW patch-eléssel kapcsolatban lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés
az van hogy felpatcheltem 4.0.1-re és innen amik lejöttek mpq formátumú filelok azokat hova kell betenni előre is köszönöm :)
2011. ápr. 14. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Patcheléskor semmit sehová nem kell másolni. 4.0.6a-nak kéne lennie amúgy.
2011. ápr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az van hogy van 2 exe file amik fel is mentek szépen de van még 5db mpq file amikkel nem tom h mit kezdjek :S(lejöttek és ugy ottvannak nincs hozzá semmi leirás hogy hova rakjam vagy akármi)
2011. ápr. 14. 12:28
 3/10 A kérdező kommentje:
a file neve igy néz ki : wow-update-(5 jegyű szám)
2011. ápr. 14. 12:38
 4/10 Pj0tr ***** válasza:
Van ott egy Repair.exe file valahol, de ha minden kötél szakad akkor letörlöd a wow mappát és elkezded a CDről felinstallálni.
2011. ápr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem installálos és 3.3.5ön volt eddig aztán felraktam 4.0.1re és itt megakattam
2011. ápr. 14. 12:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Én elindítom a Launcher-t, és magától megcsinál mindent, felrakja a legújabb patchet... Ha valamiért megdöglik, akkor meg leszedem a telepítőt battle.net-ről, az felrakja fullra automatikusan, bűvészkedés nélkül, és már játszok is.
2011. ápr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Pj0tr ***** válasza:

Nem installálós? Ez most hogy is van? Akkor ezek szerint az illegálisan használt WoWod nem akar működni... Hát ez van.


És persze, hogy segítsek is egy kicsit: Ha már egyszer nem veszed meg akkor ne ilyen oldalon keress megoldást a problémára, hanem a tört szeró oldalán ahol játszol.

2011. ápr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
-.-" thx az utolsónak
2011. ápr. 14. 18:45
 9/10 A kérdező kommentje:

diagnosztizáltam a hibát :D

a hiba az update-erem ha tudna valaki linkeli akkor azt megköszönném :D

2011. ápr. 14. 19:13
 10/10 anonim ***** válasza:

Teljesen leszeded a WoW-ot. Le is törlöd ami fentmaradt. Aztán:

[link]

Belépsz, kiválasztod a WoW-ot, Manage game, jobb oldalt Download Game Clients, Full-nál Windows (vagy MAC). Klikk, töltöd, elindítod, feltelepíted. Ez 4.0.6a-ra, azaz a most legfrissebbre patchel.

2011. ápr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!