Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Modern Warfare 2 eredetin...

Modern Warfare 2 eredetin vannak magyar szerverek?

Figyelt kérdés
Mert az alteriwnet sajna nagyon kula, tele van hackerekkel és lehet hogy megveszem ha lemegy az ára 4k-ra.
2011. ápr. 14. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Olykor-olykor találkozni magyarokkal, eredetin amúgy nincsenek szerverek, hanem az IWNet keres helyettünk szervert.Nincs lehetőség szerverválasztásra.Amúgy ott se kevesebb a hacker:D
2011. ápr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem, köszi a választ :) és ha a multiba rámegyünk a play online-ra és rányomunk arra, hogy server list nem ad ki semmit? valamint xfire sincs? :S akkor ezt nagyon súlyosan elcseszték
2011. ápr. 14. 19:24
 3/4 A kérdező kommentje:
ja és punkbuster gondlom csak van origin...az talán vemnnyire megszűri a gyökereket vagy nem?
2011. ápr. 14. 19:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos PunkBuster sincs:S A Multiban nincs olyan rész, hogy "Server List" hanem olyan mint az alterIWNet, csak Server List opció nélkül.Tehát neked a Find Servers(vagy valami ilyesmi, sajnos csak pár hónapja tudtam újra játszani vele, aztán rászoktam én is az alterIWNET-re:D) és ott körülbelül egy perc sincs és bead pár játékost.
2011. ápr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!