Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nincs valami ilyesmi program...

Nincs valami ilyesmi program vagy weboldal? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval valami olyasmi programot vagy weblapot kersnék - Ha egyáltalán van olyan - Hogy beütöm az autó redszámát egy adott helyre és műholdon keresztül nézhetem hogy merre megy. Mert sztem van ilyen...
2011. ápr. 16. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, ilyen nincs.
2011. ápr. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:( Kár :(( Deazért köszi
2011. ápr. 16. 10:04
 3/4 anonim ***** válasza:
barátnő/pasi/szülők/ellenséged, vagy ki a francnak akarod követni az autóját? amúgy is.. majd csak azért átirányítanak egy műholdat másik pályára, mert olyan kedved van mi? amúgy ha annyira nyilván lehetne tartani minden autó pozícióját rendszám alapján, akkor már a zsaruknak is túl könnyű lenne, és talán gyakrabban kapnák el a betörőt. ez az ötlet meg állati nagy baromság. nem egy filmben élünk.
2013. nov. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hallod, ez már 2 és fél éves kérdés, ki emlékszik már rá? :D Tényleg hülye kérdés volt részemről, de 13 éves voltam, kérlek.:D
2013. nov. 22. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!