Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A gépemre win7? Elég lenne rá...

A gépemre win7? Elég lenne rá a gépem, és nem lassulna rendszeresen?

Figyelt kérdés

CPU Intel Celeron M @ 2.16GHz - Dual core

RAM 2.0GB Single-Channel DDR2 @ 332MHz (5-5-5-15)

HDD 156GB Hitachi Hitachi HTS543216L9A300 (IDE)



Netezésre , filmnézésre és hébe-hóba cod2re kellene .


2011. ápr. 20. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:
talán egy 32 bites, de lehet jobban jársz egy xp-vel.
2011. ápr. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Win7 lite-tal talán még jobban is menne, mint xp-vel, amúgy azt tegyél rá, amelyik jobban tetszik. Én kényszerből használok 7-et, ha használok, az xp-t szoktam meg, de a win7 is kifogástalan, win98 skinnel (a vistás kinézet nem jön be).
2011. ápr. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 1 magos Pentium M-el és 1,5 giga rammal használok windows 7-et, és úgy hogy legtöbb hardverre XP-s driver van telepítve, gyorsabb a rendszer, mint XP alatt volt. Ezzel mindenképpen a Windows 7 a jobb, azon belül a 32 bitest telepítsd.
2011. ápr. 20. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így CoD2-re meg ezekre még elmegy a Win7.De ha már mai játékot is szeretnél játszani, aminek ajánlott követelménye a 2GB RAM Win7-nél, akkor inkább XP-t ajánlom, mert akkor az összes RAM-ot fogod használni és aztán jön az akadozás, várakoztatás:D
2011. ápr. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!