Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítség. Voice Changer...

Segítség. Voice Changer gondok. Miért recseg? Honnan tudom letöltenei a teljes verziót?

Figyelt kérdés

Nagyon recseg és csak 1 pár funkció elérhető...nagyon nem jó ez így :( már átnyálaztam ezt az oldalt, de minden kérdésnél a linkek csak demo v számomra használhatatlan progikhoz vezetnek.Nem blamálom mások hozzászólásait, nekem 1xűen szüxégem van egy Voice changer 5 v 6 v 7 gold v diamond v original verzióra...de teljesre, és nem demora.

előre is köszönöm.


2011. ápr. 21. 22:17
 1/1 A kérdező kommentje:
már találtam egy 5.0-t..de ez is, mint a többi hangtorzító program...recseg.1xű mikrofonom van, de beszéd közben nem recseg...itt viszont nagyon.ennek mi lehet az oka?a beállítások?ha igen, akk hogy kell beállítani?
2011. ápr. 21. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!