Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft Excelben lenne...

Microsoft Excelben lenne szükségem segítségre. :-) Hogy csinálnátok ezt meg? A többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A feladat tartalma: Van egy táblázat, ami az irodaház parkolóját díjmentesen használók adatait tartalmazza A1:G63 tartományban, a következők szerint: dolgozó neve, az autó rendszáma, a hét napjai hétfőtől péntekig. Az 1-es jelzi az ingyenes parkolás lehetőségét.


És amit nem tudok megcsinálni:

"Készítsen másolatot a C1:G1 tartományról (ahol csak a számok; 1 és 0 van) az M2-es cellától kezdődően, majd töltse fel az M3:Q3 (hétfő, kedd stb.) tartományt olyan képletekkel, melyek 1-est jelenítenek meg akkor, ha az adott napon az L3-as cellába írt rendszámú autó díjmentesen parkolhat!"


Tehát, melyik az a függvény, amely segítségével hivatkozni tudok egy másik tartományban lévő elem adatára (rendszámhoz tartozó 1-es vagy 0) úgy, hogy Ha függvénybe írom az egészet. Én így gondolkodtam, de várom a segítségeket, mert nem tudom melyik függvényről van szó.


2011. ápr. 22. 16:31
 1/1 A kérdező kommentje:
Látom másnak sincs kedve az Excel-lel szenvedni! :-D
2011. ápr. 22. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!