Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van valakinek bármi ötlete,...

Van valakinek bármi ötlete, hogy a videoget milyen fájlokat telepít fel, ami megakadályozza, hogy újratelepítvén megint 20-at lehessen tölteni?

Figyelt kérdés
Elegem van... töltöttem le hozzá 40 milliárd k*csög crack-et, de ugyan úgy nem enged tölteni O.o valaki help me pls!
2011. ápr. 23. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire kiborít, akkor inkább ne használd, vagy vedd meg.

Használd mondjuk a Download-Helper addont Firefox-hoz, szintén sok formátumot támogat, és sok oldalról tud letölteni, és még ingyenes is.

2011. ápr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a chrome-ot 100szor jobban szeretem mint a firefoxot. thx a semmit...
2011. ápr. 23. 14:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézegessed akkor a Chrome-t,biztosan nagyon érdekes.
2011. ápr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha ilyen intelligens válaszokat bírsz adni, akkor mehetsz a jó büdös semmibe. Egyébként is, nem a kérdésre válaszoltál. F*sznak szólsz bele, ha fogalmad sincsen róla mikor van elseje.
2011. ápr. 23. 18:50
 5/6 anonim válasza:
Hát a kérdezőnek igaza van, kedves utolsó. Én is Google Chrome-ot használok, de Firefoxot is használom. Semmi bajom nincs a Chrome-mal. Csak azt tudom ajánlani, hogy nézegessed a Firefoxodat, biztos k*rvára érdekes neked. Öhh, kérdező nekem is fenn van a videoget, de nekem is lejárt az a sz*rja, és nem is tudok vele tölteni.... Viszont van ez a Youtube downloader, azt mondják az is nagyon faint.. Próbáld ki, hátha sikerül ;)
2011. ápr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na,jól egymásra találtatok,egy szinten vagytok körülbelül.
2011. ápr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!