Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Flash Player probléma,...

Adobe Flash Player probléma, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Eddgi semmi probléma nem volt majd elkezdte fagyasztgattni a firefoxot. letöröltem gondoltam fríssitem hát ha jó lesz. de nem és most ezt írja ki és nem bírom fel telepíteni:

Flash Player could not be installed because an existing version may still be in use. Please close all applications using flash player and try again


Segítségeket előre is köszönöm!


2011. ápr. 23. 18:10
 1/3 legendavagyok01 ***** válasza:
Hát, elméletileg le van írva. Nem tudja addig felrakni, amig a jelenlegi verziót használja valamilyen alkalmazás.Zárj be minden olyat, ami használhatja a flash playert (pl. böngésző), és próbáld úgy. :/
2011. ápr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokakat megszopat ez az idétlen Adobe progi,most éppen téged,de ne csüggedj ,szerintem csak egy pipát nem tettél be ahhoz ,hogy föltelepüljön nálad . Lehet,hogy itt:


[link]

2011. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!