Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen töredezettség-mentesítő...

Milyen töredezettség-mentesítő programot ajánlotok?

Figyelt kérdés

A Piriformtól van már Ccleanerem, azt olvastam, jó szintén ettől a cégtől a Deflaggler. Nem vagyok v.mi nagy PC zseni, ezért olyan progi kéne, amit egyszerű kezelni, mégis hatékony.


Ti milyen programot használtok?


Válaszokat köszi!


2011. ápr. 23. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Windows?Mi a baj vele?
2011. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a Windows-os t.m.-őt, ezért keresek olyat, ami jobb.
2011. ápr. 23. 20:07
 3/9 legendavagyok01 ***** válasza:

IOBIT Smart Defrag

[link]

2011. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Látom, haladó szintet írnak a leírásban. Ez lenne az első ilyen programom.

Van különség eközött, meg a W. töredezettség-mentesítőjének kezelése között?

2011. ápr. 23. 20:48
 5/9 legendavagyok01 ***** válasza:

Szerintem a haladó csak azért van, mert rendszerkarbantartó. Aki ennél egyszerűbbet tud, az csal.

Én csak jót olvastam róla, mástól is. Nekem gyorsabb, mint a windózé, még az ősi amilo k7610 laptopon is záros határidő alatt végez.Az első komoly futás után pedig (amikor tényleg rendet rak) tényleg nagyon gyors a továbbiakban. Én szeretem.

2011. ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :)
2011. ápr. 23. 21:21
 7/9 anonim válasza:
Van a gépen egy alap töredezettség mentesítő. Start-> Saját gép-> "C" ill. "D" (neked min van) jobb klikk -> lemez karbantartó, vagy fönt kiválasztod eszközök -> töredezettségmentesítés.
2011. ápr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a windowsnak van alapból t.m.je, de azt nem szeretem, ezért keresek másikat, ami jobb.
2011. ápr. 23. 22:56
 9/9 A kérdező kommentje:

A Priform Defragglerét választottam. Kicsit több, mint 2 és fél óra alatt szépen rendberázta a gépet.



Válaszokat köszi!

2011. ápr. 24. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!