Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért jelenik meg folyton ez?...

Miért jelenik meg folyton ez? (több lent)

Figyelt kérdés
Kb. 2 napja folyton az jelenik meg, hogy Nero Burning Rom installálása, pedig nem én indítottam el, magától elindul, és ha megállítom eltűnik pár percre, majd újra előjön.Mi lehet a baj? Az utóbbi napokban csak tűzfalat töltöttem le, a tűzfal eredeti oldaláról, tehát biztonságosan.Ha kitörlöm teljesen a nero-t a programokból, nem fog újra előjönni ez a z ablak?Bocs, h hosszúra sikeredett.
2011. ápr. 24. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Az új tűzfalon be kell állítanod, hogy akarod-e kiengedni a netre a Nerot? Van olyan reklámos része a telepítőjének, amely csatlakozni akar a gyártójához. Én ezt már a Nero telepitésénél letiltottam, ajánlatos a nyomtatótól a digitális fényképezőig minden eszközzel ezt tenni. Kell a kutyának az állandó újabb változatok ajánlgatása.
2011. ápr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, és egyébként comodo-m van, ha számít valamit, és ott nem tudom hol állítsam be ezt amit mondtál:(
2011. ápr. 24. 12:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Comodot régen használtam, már nem emlékszem pontosan. Most Eset Smart Security van a gépemen. Minden külső tűzfalon van ilyen: Beállítások, Interaktív (állandóan kérdez) vagy Automatikus szűrés. Keresd meg a gyártó oldalán az Útmutatót vagy Használati utasítást.
2011. ápr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
most próbáltam kitörölni a nero-t a programokból, és nem engedi.
2011. ápr. 24. 13:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg Csökkentett módban. Újrainditás, amíg fekete a monitor, nyomogasd az F8-at.
2011. ápr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi
2011. ápr. 26. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!