Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most mi a baj a gépemmel?

Most mi a baj a gépemmel?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy vettem egy új számítógépet, és gyakran játszom rajta. Az adatai: Dual Core 2.60GHz proci, 2GB DDR3 RAM, Intel GMA 4500 256MB videókártya. Ennek szerintem akadozás mentesen kéne vinni pl. Call of Duty stb. De sok játéknál van problémám, akadozik, vagy ami nem, azt magasabb grafikán nem viszi el. Szészedni nem szedhetem szét a gépet mert garancia van még rá. Valkinek ötlete hogy mi lehet a baj?
2011. ápr. 24. 13:19
 1/5 Malakai válasza:

Én is pár hete vettem új gépet, nálam is volt hasonló probléma. Vannak játékok amik nem szeretik egymást. Pl: Feltettem az X-men Origin Wolverint. Gyönyörűen ment. Feltettem a nfs legújabb részét és szaggatni kezdetett a Wolverin. Letöröltem az nfs-t működött a wolverine.

Lehet hogy ez csak egy kivétel de több helyen olvastam hogy vannak játékok amik ütik egymást. Főleg különböző kiadók játékainál jellemző.

Remélem tudtam segíteni.

2011. ápr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát ezt jó tudni, de nem hiszem hogy ez a baj. Újra raktam a gépet és az első az volt hogy a COD 5-öt felrakom és megnézem, tehát más nem volt a gépen, és szaggat mint állat.

Haveromnak pár hónapja az enyémhez hasonló gépe volt és működött neki minden rendesen, de itt már az első használat óta probléma van...

2011. ápr. 24. 13:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Üdv:)

sajnálattal kell közölnöm hogy az INTEL es videókártya irodai alkalmazásokra lett kitalálva

jóllehet egyes 3d s játékokkal is megbirkóznak de sajnos

semmi több

:(

és ha jól látom ez egy laposba van bent ugyi??

2011. ápr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Intel GMA 4500 256MB

ez egy alaplapra integrált videóvezérlő, és éppen ezért nagyon gyenge. sőt maga az egész GMA család legendásan gyenge. szerezz be egy normális videókártyát.

2011. ápr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Malakai válasza:

Egy erősebb videó kártya játék szempontjából nélkülözhetetlen.

Viszont én egy driver frissítést kipróbálnék a helyedben.

2011. ápr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!