Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Összerakattam egy számítógépet...

Összerakattam egy számítógépet, vann bent egy DVD-író (használt) és lejátszani tudok vele, de írni nem, sajna. (? )

Figyelt kérdés
Akivel csináltattam, az azt mondja, hogy valamelyik Nero íróprogram kell hozzá, de nem tudja, hogy melyik, és vigyáznom kell vele, mert ha a nem a megfelelőt rakom rá, az tönkre teheti a gépet.
2011. ápr. 24. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
hát akivel csináltattad, az szerintem egy baromi nagy kontár, és nem sokkal ért többet hozzá mint te. Vagy esetleg valami hulladékot rakott bele. Am én a nero 7-et használom, de sehol nem olvastam még hogy bárki gépét szétbaszta volna...
2011. ápr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Telepítsd bármelyik verziót. Olyan nincs, hogy a Nero tönkretegye a gépet. Nagy szaki lehet az ismerősöd.
2011. ápr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyenről én sem hallottam, amúgy meg nem szükséges a Nero, jó a CdburnXP program is. Az ingyenes - legálisan - és igaz, semmi extrát nem tartalmaz, de én, a Nero-t úgysem használnám ki teljesen. Az a szép, hogy videót is le tud játszani, ami nekem teljesen felesleges, hozzá van egy - két jó videólejátszó programom.
2011. ápr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bár ahogy elnézem, eléggé meg van halva ez a dvdíró: a zenecédéket nem fogadja el, az üresnek meg csomót "nyammog".
2011. ápr. 24. 21:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Van ilyen, hogy akadozik, vagy nem kellően működik. Ezt inkább ki kéne cserélni.

Azt nem értem, hogy mennyi volt a dvd író bele?

2011. ápr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
6ezer forintot számolt rá, de eléggé olyan őskövület formája van samsung a márkája, de a számítogép toshiba-nak nevezi. már ez gyanús!
2011. ápr. 24. 21:24
 7/8 A kérdező kommentje:
Gondolkozom én is a kicserélésén, de inkább egy külső, vagy belső merevlemezt veszek, azthiszem. Jobban inkább filmek, zenék tárolására kell, mert ugy is csak a gépen nézek filmeket, mert a dvd lejátszónk is meghalt. (szerintem ezek a cd-s dolgok, valahogy nem szeretnek engem.
2011. ápr. 24. 21:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez szép, számomra is gyanús, egyébként a boltban 6e alatt is kapsz DVD írót, csak keresni kell:

[link]

[link]

2011. ápr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!