Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gothic 2-ben az elején a...

Gothic 2-ben az elején a városban melyik mesterhez szegődjek tanoncnak?

Figyelt kérdés
Azok írjanak akik játszották és vannak tapasztalataik!
2011. ápr. 25. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Sokszor végigjátszottam, egyik kedvenc játékom volt, ha jól emlékszem, én szinte mindig a vadászhoz szegődtem, de sztem teljesen mindegy :)

Ha a vadászhoz mész, ahhoz kell a skinning, amit viszont sokat fogsz találni, és ha hamar felveszed, nagyon sok goldot hoz. Ez mondjuk inkább csak azoknak igen hasznos, akik még nem ismerik teljesen a játékot, hiszen egy idő után a pénz már nem probléma. Egyébként a simával játszol, vagy a kiegészítővel?(Night of the raven)

2011. ápr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sima
2011. ápr. 27. 16:55
 3/5 A kérdező kommentje:
megvan a patch is, az mivel jobb az eredetinél?
2011. ápr. 27. 17:03
 4/5 anonim ***** válasza:
A kiegészítő sokkal jobb mint az eredeti. AZ eredeti sztori megvan benne plusz, egy új küldetéssorozat, egy új nagytérképpel, meg az első térképen új karik + küldetések. A simával az a gond, hogy túl könnyű. A kiegben ahogy fejleszted a skilljeidet egyre drágábbak lesznek, ezért jobb. PL. 60-90 között 3 pont kell egy erő növeléshez.
2011. ápr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
kovácsnak meny végtelen pénz birsz csinálni mert onar farmnál a bennet végtelen nyers acél ad miböl kovácsolsz
2012. dec. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!