Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Garry's modban miért nem...

Garry's modban miért nem látom a keypad-ot?

Figyelt kérdés
letöltöttem a keypad Stool 1.4-et de nem látom csak az árnyékát.(Garry's mod 10-em van (non-Steames)
2011. ápr. 25. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
A kalózverzió állandóan errorokat ir ki és feketelila kockás semmiket és minden bugos stb. de megéri letölteni még1szer és ujrabeprobálkozni hanemmegy akkor törödj bele hogy kaloz es nincskecmec:'(
2011. ápr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is Garry's moddal játszanák. De nem tudok működőt le tölteni. :S

Honnan töltötted le? Linket pls.És a non steameshez kell valami más valve játék sourcja (vagy milye)

2011. ápr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
freeSteam.org -ről töltöttem le
2011. ápr. 28. 15:07
 4/7 A kérdező kommentje:
és köszönöm a válaszokat :)
2011. ápr. 28. 15:08
 5/7 anonim ***** válasza:
És itt a játékot hol töltötted le? Mert csak játékhoz kiegészítéseket,npc-ket,wire cuccokat,itemeket meg ilyeneket találok. :S
2011. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocs azt hittem azt addon-t kérdezed én torrentel töltöttem le remélem nem probléma: [link] itt van a garry's mod 11 és 10 (ha nem mutatná a linket akkor google>garry's mod sötét titkai>(első)>oldalt a letöltések>torrent)
2011. máj. 6. 15:24
 7/7 anonim ***** válasza:
kösz. :)
2011. máj. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!