Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudja a számítógépen...

Miért nem tudja a számítógépen megnyitni a fájlokat?

Figyelt kérdés
Kaptam dvd-re kiírt filmet. Nem viszi a lejátszóm (de a többi írt dvd-t viszi) és ha beteszem a számítógépbe nem tudom megnézni a fájlokat. Szeretném átkonvertálni és talán akkor meg tudom nézni. Mit csináljak? Még eléggé amatőr szinten vagyok ezekben a dolgokban.
2011. ápr. 26. 10:22
 1/6 legendavagyok01 ***** válasza:

De megnézni megtudod, milyen kiterjesztésű fájl(ok) vannak a lemezen, azt közölhetnéd.

Vagy a dvd-t úgy értsem, rendes dvd-video-ra vannak kiírva?


És mit jelent, hogy nem tudud megnézni? Ilyenkor azért a lejátszó progi ír valami hibaüzenetet.

2011. ápr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
pont ez a bajom, hogy a dvd-t hába teszem a a számítógépbe, nem nyitja meg, hogy meg tudjam nézni a fájlokat. eddig ilyen még nem fordult elő.
2011. ápr. 26. 10:59
 3/6 legendavagyok01 ***** válasza:
Magyarul olvashatatlan a gép számára? Se sajátgépben, se total commanderben, se akármiben nem lehet megnyitni az optikai meghajtót?
2011. ápr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen
2011. ápr. 26. 11:31
 5/6 legendavagyok01 ***** válasza:
Akkor passz. Lehet az írásnál nem volt minden oké, vagy éppen egy rossz lemezt sikerült kifogni.Hát ha hozzá sem férsz, nehéz lesz konvertálni, mint írtad. Nézd meg másik gépben/asztali lejátszóban.
2011. ápr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké,megpróbálom majd a szomszédasszonyomnál. Köszi, hogy próbáltál segíteni.
2011. ápr. 26. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!